KIEROWNIK PROJEKTU / INŻYNIER PROJEKTU

Esox Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

05-500 Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Innowacyjne biuro techniczne świadczące usługi w zakresie prac elewacyjnych poszukuje

KIEROWNIKA PROJEKTU oraz INŻYNIERÓW PROJEKTU

Najważniejsze zadania:

 samodzielne realizowanie projektów,

 odpowiedzialność za jakość wykonywanych projektów pod względem technicznym

oraz zgodności z aktualnymi przepisami

 odpowiedzialność za terminowość wykonania projektów

 doradztwo i wsparcie techniczne klientów

Wymagania

 wykształcenie kierunkowe – budownictwo / architektura / mechanika

 doświadczenie w zarządzaniu projektami ( dot. KIEROWNIKA PROJEKTU)

 znajomości Auto-CAD, pakietu Office, programów MES

 umiejętność pracy w zespole

 dyspozycyjność i wysoka kultura osobista

 zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm w działaniu

Dodatkowe atuty:

 uprawnienia budowlane

 znajomość języka angielskiego

 znajomość programów MEPLA oraz SOLID EDGE

 doświadczenie w branży elewacyjnej

Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie

 realizowanie prestiżowych projektów

 pracę w zgranym zespole

 możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

ESOX PROJEKT jest innowacyjnym biurem technicznym świadczącym zar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie