Kierownik projektu elektryk/automatyk

JOBME S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Obowiązki na stanowisku:

• Zarządzanie projektem od strony technicznej
• Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
• Kontrolowanie budżetu projektu
• Analiza oraz weryfikacja dokumentacji budowlanej

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierowniczych w branży elektrycznej
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym
• Uprawnienia budowlane do projektowania i/lub kierowania robotami budowlanymi w zakresie specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub telekomunikacyjnych bez ograniczeń – mile widziane
• Dobra znajomość pakietu MS Office, Excel, AutoCad
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność
• Umiejętności prowadzenia negocjacji
• Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (inne formy współpracy po uzgodnieniu
i obustronnej akceptacji)
• Pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie