Kierownik Projektu e-commerce

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy:

Kierownika Projektu e-commerce

(Miejsce pracy: ok. Płocka)

Kierownik będzie odpowiedzialny za rozwój aktywności handlowej i wszelkie działania operacyjne firmy w Internecie, poprzez realizowanie działań biznesowych w zakresie e-commerce, w tym prowadzenie komunikacji marketingowej, optymalizację sprzedaży, prowadzenie wszelkich działań operacyjnych związanych z rozwojem projektu, budowanie zespołu oraz aktywne tworzenie i wdrażanie polityki handlowej w obszarze e-commerce, rozwój firmy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rynku usług internetowych oraz trendów e-commerce, znajomość marketingu i reklamy w Internecie, doświadczenie operacyjne i handlowe
  • Umiejętność skutecznego realizowania projektów, także poprzez zarządzanie zespołem
  • Znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Sprzedaż