Kierownik Projektu ds. Instalacji Elektrycznych - GW

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć we wszystkich etapach procesu inwestycyjnego od ofertowania po odbiór w tematyce Instalacji Elektrycznych

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się spółka z branży budowlanej będąca generalnym wykonawcą. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Kierownika Projektu ds. Instalacji Elektrycznych, który będzie odpowiedzialny za realizacją inwestycji pod Generalnym Wykonawstwem dla obiektów przemysłowo-logistycznych.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie grupy projektów w ramach Generalnego Wykonawstwa,
  • Aktywnie uczestniczy we wszystkich etapach procesu inwestycyjnego od ofertowania po odbiory,
  • Całościowe prowadzenie projektu w zakresie instalacji elektrycznych zgodnie z warunkami umowy,
  • Kwalifikowanie, negocjowanie i zawieranie umów z podwykonawcami w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Doradztwo w zakresie organizacyjnym i technicznym dotyczącym realizacji przez Spółkę robót,
  • Optymalizacja kosztów związanych z realizacją zadania,
  • Nadzór i zarządzanie kadrą inżynieryjną przeznaczoną do realizacji projektu,
  • Rozwój współpracy z podwykonawcami i dostawcami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (elektryczne),
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Mile widziane uprawnienia projektowe,
  • Bardzo dobra znajomość cen i rynku dostawców materiałów i usług,
  • Bardzo dobra znajomość branży elektrycznej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • Rozliczenia delegacji i kosztów wyjazdów służbowych,
  • System motywacyjny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page