Kierownik projektu ds. budowy

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Nadzór nad przygotowywaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych;
2. Sporządzanie i kontrola realizacji harmonogramu oraz budżetu kontraktu;
3. Wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty;
4. Prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego;
5. Nadzór nad pracą podległego zespołu;
6. Analiza dostępnej dokumentacji technicznej obiektu;
7. Przygotowywanie wstępnych szacunków kosztów budowlanych;
8. Ścisła współpraca z uczestnikami procesu inwestycyjnego.

Oferujemy:
1. Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego;
2. Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;
3. Samochód służbowy do pełnej dyspozycji;
4. Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

Wymagania

1. Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
2.Mile widziane doświadczenie przy pracach aranżacyjnych (remonty i wykończenia) pod klucz
3. Zdolności organizacyjne i samodzielność;
4. Znajomość procedur administracyjno - budowlanych;
5. Znajomość pakietu Microsoft Office i programu AutoCAD;
6. Niezbędne prawo jazdy kategorii B.
7. Preferowani kandydaci z Krakowa i okolic.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria