Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

tworzenie założeń budżetowych, terminowych oraz organizacyjnych,
prowadzenie procesu inwestycyjnego w zastępstwie inwestora od uzyskania pozwoleń po przekazanie gotowego obiektu inwestorowi,
organizacja zespołu oraz nadzór nad zespołem specjalistów uczestniczących w projekcie,
sporządzanie raportów dla klientów oraz dyrekcji firmy,
wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych projektów

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe inżynierskie – architektura, budownictwo, instalacje sanitarne lub elektryczne,
doświadczenie w branży – minimum 10 lat,
wiedza i udokumentowane doświadczenie w zakresie planowania, budżetowania oraz prowadzenia projektów budowlanych poparte dodatkowym wykształceniem kierunkowym,
uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej,
doświadczenie przy realizacji znaczących projektów handlowych, biurowych i przemysłowych,
wiedza na temat prawa budowlanego, przepisów, oraz specyfiki procesów inwestycyjnych,
biegła obsługa programów MS Office, MS Project, AutoCad,
doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolności negocjacyjne,
znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie dobrym,
umiejętność pracy w zespole,
prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie