Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną.
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z interesariuszami projektu.
  • Współpraca z kontrahentami.
  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem.
  • Koordynowanie pracy wykonawców oraz ich rozliczanie.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.
  • Uczestniczenie w odbiorach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynier budownictwa.
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Uprawnienia kierownika budowy

Szukamy osoby młodej która chce się rozwijać .

Prezentacja firmy

Jesteśmy Deweloperem. Specjalizujemy się w tworzeniu małych i śre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
24
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis