Kierownik Projektu (branża energetyczna)

Hays Poland

Pulawy, lubelskie

Hays Poland

Pulawy
Pulawy
NR REF.: 1131597

Naszym Klientem jest firma dostarczająca rozwiązania dla przemysłu energetycznego. W związku z pozyskaniem nowego kontraktu w woj. Lubelskim poszukujemy doświadczonego Kierownika Projektu.

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie zespołem dedykowanym do realizacji projektu,
• Udział w procesie przygotowania ofert i umów,
• Prowadzenie prezentacji dla klientów, podwykonawców,
• Zarządzanie pracą zespołową projektantów różnych branż,
• Negocjowanie warunków umownych i finansowych z klientami,
• Sprawdzanie dokumentacji projektowej,
• Prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami, inwestorami i dostawcami urządzeń oraz biurami współpracującymi we wszystkich stadiach projektowania i realizacji obiektu,
• Udział w uzgodnieniach formalnych ze zleceniodawcami, podwykonawcami i władzami administracyjnymi, samorządowymi w zakresie rozwiązań projektowych,
• Koordynacja i współudział w ustalaniu zasadniczych rozwiązań technicznych zawartych w opracowaniach,
• Planowanie, koordynowanie i kontrola projektów inwestycyjnych w zakresie mechanicznym i/lub budowlanym i/lub elektroenergetycznym,
• Odpowiedzialność za opracowanie, realizowanie i kontrolowanie budżetu i harmonogramu kontraktu
• Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć,

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne: energetyka lub budownictwo,
• min. 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi w przemyśle ze szczególnym uwzględnieniem realizacji urządzeń kotłowych w branży energetycznej
• umiejętność koordynacji pracy zespołowej,
• dobra znajomość Pakietu MS Office, AutoCAD, MS PROJECT
• dobra znajomość zasad wyceny inwestycji, zarządzania projektami,
• czynne prawo jazdy kat. B
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• samodzielność w prowadzeniu projektów
• odpowiedzialność, stanowczość i zaangażowanie

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy realizacji projektów EPC
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną na okres minimum 3 lat.
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość poszerzenia wiedzy i doświadczenia w branży energetycznej
• ciekawy zakres obowiązków związany z pracami przy nowych projektach
• przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy