KIEROWNIK PROJEKTU 8.1.1 POKL

Grupa Doradcza Promesa

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Konsorcjum firm szkoleniowo doradczych: Biuro Doradztwa Prawnego i Szkoleń P-ona-D oraz Centrum Szkoleniowe Masterlang z Krakowa, realizujących równolegle kilkanaście projektów EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, zatrudni na etat lub umowę cywilnoprawną kierownika projektu (poddziałanie 8.1.1 PO KL)
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• Reprezentowanie i zarządzanie projektem
• Rekrutacja uczestników projektu
• Koordynacja prac zespołu projektowego
• Monitoring i nadzór nad przebiegiem działań
• Zakup towarów i usług
• Nadzór nad zgodnością prowadzenia dokumentacji i realizacji projektu z wymogami IW/IZ i przepisami prawa krajowego.

Wymagania

Wymagania
• Ukończone studia wyższe magisterskie
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy projektach PO KL jako członek personelu zarządzającego projektu lub pracownik Instytucji Organizującej Konkurs (IOK)
• Bardzo dobra znajomość dokumentów PO KL, w szczególności w zakresie kwalifikowalności wydatków, pomocy publicznej i pomocy de minimis
• Prawo jazdy kat B (konieczne będą okresowe podróże służbowe własnym samochodem)
• Samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z podaniem oczekiwanej kwoty wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Lubimy to co robimy i znamy się na tym - duża część naszego zespo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca