Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Samodzielne prowadzenie projektów realizowanych dla klientów przy ścisłym współudziale działów: R&D, Sprzedaży, Zakupów, Jakości i Inżynierii produkcji
  • Planowanie i kontrolę stopnia realizacji harmonogramów prowadzonych projektów
  • Planowanie i kontrolę budżetu prowadzonych projektów
  • Określanie i pomiar ryzyka realizowanego projektu
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Zapewnienie należytej komunikacji w ramach grupy projektowej
  • Stałą analizę wyników prac grupy projektowej i podejmowanie odpowiednich działań korygujących
  • Analizę i weryfikację wyników prac wdrożeniowych oraz zapewnienie wsparcia realizacji projektu w fazie produkcji seryjnej

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane: elektronika, mechanika, automatyka)
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rozwojowych dla Klientów zewnętrznych
  • Doświadczenia we wdrażaniu produktów wielkoseryjnych
  • Znajomości metodologii prowadzenia projektów (np. PMI,IPMA)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Zdolności organizacyjnych, umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych

 Mile widziane:

  • Ukończone studia podyplomowe w zakresie prowadzenia projektów
  • Certyfikat PMP
  • Znajomość SAP R/3 i Lotus Notes

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria