VINCI Facilities Polska jest częścią VINCI (największa na świecie grupa w sektorze budownictwa i usług powiązanych, posiadająca ponad 2600 spółek, działająca w 100 krajach). Celem spółki jest uzupełnienie procesu budowlanego o utrzymanie obiektów, usługi Facility Management, prace remontowo-budowlane oraz outsourcing personelu.
VINCI Facilities Polska
VINCI Facilities Polska w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Celem stanowiska jest planowanie, organizacja i kontrola działań serwisu technicznego w zarządzanych nieruchomościach.

Od aplikujących kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: klimatyzacja, elektryka, energetyka, inżynieria środowiska)
  • Kilkuletniego doświadczenia w branży facility management
  • Zaawansowanej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem technicznym
  • Dobrej organizacji czasu pracy, komunikatywności, elastyczności oraz dyspozycyjności
  • Mobilność – praca na terenie kraju
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Rozwojowe miejsce pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Ciekawy zakres zadań i obowiązków
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą poniższego przycisku.