Opis stanowiska pracy

PUBLIC-ADDRESS POLSKA Sp. z o.o., prężnie rozwijająca się firma zatrudni kierownika projektów.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na danym stanowisku będzie należało:

- prowadzenie projektów polegających na realizacji stoisk targowych w Polsce i Europie
- nadzorowanie produkcji w oparciu o rysunki techniczne
- nadzorowanie pracy zespołu
- koordynacja zamówień materiałowych
- kontakt z klientem zagranicznym
- nadzór budowy w miejscu realizacji - Polska + Europa

Zapewniamy:
- atrakcyjne zarobki
- praca w dynamicznym zespole
- czynny udział w ciekawych i nowoczesnych projektach.
- możliwość zwiedzenia większych miast Europy podczas wyjazdów służbowych
- prowadzenie przygotowań w biurze na terenie Wałbrzycha.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego
- ogólna wiedza techniczna
- pełna dyspozycyjność
- mile widziana znajomość oprogramowania CAD.
Proszę przesyłać CV na adres mailowy do 30 stycznia. Zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne po zweryfikowaniu CV.

Prezentacja firmy

Firma Public Address Polska rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca