Kierownik Projektów Wdrożeniowych (Kadry i Płace)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dużym i dynamicznym rozwojem naszej firmy związanym z pozyskaniem nowych projektów aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektów Wdrożeniowych (Kadry i Płace)Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego w ramach projektów wdrożeniowych z zakresu kadr i płac,
  • Ustalanie harmonogramów, celów i priorytetów w trakcie prowadzonych prac, monitorowanie ich postępu,
  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu,
  • Dbanie o terminowość poszczególnych etapów i wysoką jakość wykonywanych zadań,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem na każdym etapie działań.

Wymagania:

  • Udokumentowane minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie o dużej dynamice pracy,
  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i wynagrodzeń,
  • Umiejętność koordynowania projektów wdrożeniowych, wiedza z zakresu funkcjonowania systemu informatycznego TETA,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym zmiennym środowisku biznesowym,
  • Wysokie zdolności w zakresie pracy przy kilku projektach jednocześnie, planowania i organizacji pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego na minimum dobrym poziomie (warunek konieczny – komunikacja w kontaktach z Klientem),
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o urgruntowanej pozycji, dostęp do najnowszych rozwiązań, pracę z najlepszymi na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.