Kierownik Projektów w dziale R&D

Klient infoPraca.pl

Mińsk Mazowiecki (okolice), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami w dziale R&D (laboratorium)
  • Kontrola budżetowa projektów
  • Zarządzanie zespołem projektowym (z różnych działów)
  • Kontakty z Klientem (Polska i zagranica)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: spożywczym / chemicznym / farmaceutycznym
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach (preferowana branża spożywcza),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • Inicjatywa w poszukiwaniu nowych produktów i usług,
  • Silna orientacja na osiąganie celów,
  • Dynamizm w działaniu i duża energia
  • Silna osobowość lidera
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Well-developed food ingredients company

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Kadra zarządzająca