Kierownik Projektów / Project Manager

P.P.H. Mega Sp. z o.o.

56-400 Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Wyszukiwania rozwiązań i koncepcji
• Planowania, kontrola i koordynacja terminowej realizacji projektów
• Zarządzanie dokumentacją projektową
• Kontakt z klientem w ramach prowadzonych projektów
• Nadzór nad pracami podwykonawców w powierzonych projektach
• Rozliczanie i raportowanie do Zarządu
• Wynagrodzenie od 7000zł brutto.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: zarządzanie projektami / produkcją itp.)
• Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży technicznej
• Zdolności analitycznego myślenia i samoorganizacji
• Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Duża samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu
• Konsekwencja i upór w dążeniu do wyznaczonego celu
• Umiejętność planowania w połączeniu z systematycznością
• Wysoka kultura osobista
• Dobra komunikatywność i współpraca z klientem
• Płynna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Spółka z kapitałem zagranicznym - międzynarodowy lider w branży wyposa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca