Kierownik Projektów Inwestycyjnych (branża produkcyjna) - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy tworzącej rozwiązania procesowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektów Inwestycyjnych (branża produkcyjna)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi u klientów z branży produkcyjnej.
  • Nadzór nad budżetem i harmonogramem.
  • Współudział w procesie wyboru wykonawcy i negocjacja warunków dostaw i usług.
  • Zarządzanie zespołami projektowymi, odpowiadzialnymi za realizację projektów.
  • Prowadzenie dokumentacji, monitorowanie kosztów oraz raportowanie efektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego w nadzorowaniem procesów inwestycyjnych w branży produkcyjnej.
  • Praktyczna wiedza w zakresie prawa budowlanego oraz prowadzenia projektów/inwestycji.
  • Znajomość AutoCAD i doświadczenie w pracy w środowisku REVIT.
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Ciekawe projekty dające możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system benefitów.
  • Przyjazna atmosfera.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.