Kierownik Projektów (elektronika & software)

recruit.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem systemów sterowania dla przemysłu. Aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownika Projektów (systemy wbudowane).

Obowiązki

  • Samodzielne prowadzenie projektów realizowanych dla klientów przy ścisłym współudziale działów R&D, Sprzedaży, Zakupów, Jakości i Inżynierii produkcji
  • Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonych projektów
  • Planowanie i kontrola budżetu prowadzonego projektu
  • Określanie i mierzenie ryzyka realizowanego projektu oraz ustalanie z klientem „dopuszczalnych odstępstw”
  • Prowadzenie dokumentacji projektów
  • Zapewnienie należytej komunikacji w ramach grupy projektowej, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej komunikacji z klientem, którego projekt dotyczy
  • Stała analiza wyników prac grupy projektowej i podejmowanie odpowiednich działań korygujących
  • Analiza i weryfikacja wyników prac wdrożeniowych oraz zapewnienie wsparcia realizacji projektu w fazie produkcji seryjnej

Oczekujemy

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rozwojowych dla klientów zewnętrznych
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów wielkoseryjnych
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów software
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: elektronika, mechanika, automatyka, informatyka)
  • Mile widziane ukończone studia podyplomowe w zakresie prowadzenia projektów
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność motywowania zespołu
  • Umiejętność negocjacji
  • Dobra znajomość metodologii prowadzenia projektów (np. PMI, IPMA)
  • Project management – certyfikat PMI, PRINCE2
  • Komunikatywność
  • Łatwość nawiązywania relacji (z klientem, zespołem)
  • Decyzyjność
  • Odpowiedzialność (poczucie odpowiedzialności za projekt, jego budżet i jego wyniki)
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w okolicy Wrocławia

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny.

Prezentacja firmy

Recruit.pl to prężnie działający organizm, w którego skład wchodzą praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Top management