Kierownik projektów EFS

IT Config Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Kierownik projektów EFS (IT i językowych; dotacyjnych)

Miejsce pracy: Warszawa (Bielany)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie postępowań ofertowych
  • Monitorowanie realizacji wskaźników projektów i działania zaradcze
  • Kontrola zgodności i terminowości działań z harmonogramem projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (m.in. szkoleniowej i uczestnictwa)
  • Planowanie harmonogramów działań
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań
  • Weryfikacja zgodności rozliczeń z zawartymi umowami i wytycznymi (dotyczy projektów dotacyjnych)

Pozostałe obowiązki (zależnie od doświadczenia):

  • Udział w kontrolach prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu (zarządzania, ekonomii, prawa lub finansów)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów z dofinansowaniem EFS lub EFRR
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji projektów PO KL/EFS
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość w działaniu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów PO WER/ RPO / EFS
  • Doświadczenie z odbytą kontrolą projektu PO WER / RPO/ EFS
  • Doświadczenie w pisaniu wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa inna forma zatrudnienia)
  • Współpracę w zgranym i otwartym na nowych ludzi zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji m.in. z obsługi komputera
  • Elastyczne godziny pracy

Prosimy o nadsyłanie CV z opisem przebiegu kariery zawodowej.

W CV prosimy o zawarcie oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą nastawioną na ciągłe d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa