Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Główne zadania:

  • Opracowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii zarządzanych produktów
  • Opracowanie planów operacyjnych aktywności marketingowej (kampanii, akcji marketingowych)
  • Optymalne dobranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych dla poszczególnych produktów
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)
  • Przygotowanie analiz i interpretacji wyników badań rynku
  • Planowanie i realizację budżetów poszczególnych marek

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Produktu w linii neurologicznej
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: medycyna, farmacja, marketing)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
  • Znajomość rynku agencji kreatywnych
  • Znajomość IMS Data View
  • Biegła znajomość MS Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej.
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)