Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie portfelem 10 produktów (mature) oraz 5 produktami w fazie rozwoju
  • Monitorowanie rynku pod kątem dynamiki, cen, konkurencji, kluczowych klientów
  • Monitorowanie procesu rozwoju nowych produktów
  • Wdrażanie nowych produktów
  • Opracowywanie i przedstawianie prezentacji produktowych
  • Planowanie i śledzenie realizacji budżetu produktu
  • Uczestnictwo w spotkaniach cyklicznych S&M, przeglądach projektów R&D
  • Współpraca z obszarami R&D i IP, Regulatory, Sourcing, Logistics, Kontroling

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość rynku farmaceutycznego
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność opracowania i prowadzenia prezentacji produktowych dla zespołu Sprzedaży
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie we współpracy z rynkami międzynarodowymi
  • Komunikatywność i otwartość na nową wiedze i doświadczenie
  • Wysokie zdolności interpersonalne w pracy ze środowiskiem międzynarodowym
  • Nastawienie na potrzeby klienta
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Najnowsze programy rozwojowe
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)