Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie międzynarodowej z branży automotive,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy (premia roczna),
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Dodatkowy pakiet benefitów.

Zakres obowiązków :

  • Kontrola nad terminowością wykonywanych zleceń produkcyjnych,
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi – wdrażanie środków zaradczych w przypadku awarii,
  • Monitorowanie podległego personelu oraz weryfikacja dokumentacji,
  • Sporządzanie raportów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia w obszarze zarządzania produkcją,
  • Minimum rok doświadczenia w branży produkcyjnej – automotive,
  • Znajomości j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu w branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji