Opis stanowiska pracy

Jesteśmy drukarnią fleksografinczną z 20 lenim doświadczeniem. Realizujemy zlecenia dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego oraz chemicznego. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika produkcji.

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY - PIASECZNO k. Warszawy

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • kierowanie podległym zespołem drukarzy i pomocników (szkolenie, motywowanie, ocena)
  • planowanie grafiku pracy pracowników produkcji
  • przygotowanie kart technologicznych i kontrola przestrzegania jej zapisów przy realizacji zleceń
  • pomoc techniczna dla działu handlowego w wykonaniu kalkulacji dla klienta.
  • Planowanie kolejności zleceń
  • doskonalenie procesów produkcyjnych
  • przestrzeganie procedur produkcji oraz wydajności pracy
  • nadzór nad serwisowaniem parku maszynowego
  • raportowanie o wydajności i kosztach

Wymagania

  • dokładność, sumienność, staranność
  • umiejętność zarządzania zespołem i działania pod presją czasu
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, samodzielność
  • zdolności interpersonalne i przywódcze
  • znajomość technologii druku fleksograficznego
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana poligrafia)

Prezentacja firmy

Drukarnia Fleksograficzna w branży opakowań dla przemysłu spożywczego, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca