Kierownik produkcji

Kronospan

Warlubie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

• nadzór i koordynacja całokształtu działań w zakresie prawidłowego procesu produkcyjnego,
• uzgadnianie planu i zakresu prac oraz nadzór nad jego realizacją,
• optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze kontroli kosztów, jakości i wydajności,
• stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji,
• odpowiedzialność za ciągłość i płynność produkcji w aspekcie bieżącej sprzedaży
i wyznaczonych terminów,
• nadzór nad prawidłowym przygotowaniem ładunków krajowych i zagranicznych,
• zapewnianie bezawaryjnej realizacji procesu produkcji,
• bezpieczne organizowanie pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym,
• prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi zasadami.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie / mile widziane pokrewne branży drzewnej/,
• co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej branży
drzewnej lub meblarskiej,
• znajomość procedur i przepisów bhp i ppoż., procesu produkcyjnego,
• umiejętność kierowania ludźmi i rozwiązywania problemów,
• umiejętność radzenia sobie ze stresem,
• odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, dyspozycyjność.

Oferujemy:
• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
• ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
• stabilne warunki zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Klient infoPraca.pl poszukuje:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria