ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Podstawowe narzędzia pracy - telefon, laptop
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach, karta MultiSport)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Samodzielność w działaniu
  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, elektronika, elektrotechnika, automatyka)
  • 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym oraz utrzymania ruchu
  • Znajomość branży automotive
  • Znajomość Lean Manufacturing, continuous improvement, kaizen oraz innych narzędzi zarządzania produkcją
  • Biegła znajomość języka angielskiego - wykorzystywany w codziennej pracy
  • Znajomość standardów jakościowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego personelu
  • Umiejętność motywowania pracowników
  • Umiejętność ustalania priorytetów i podejmowania szybkich decyzji
  • Odpowiedzialność i elastyczność
  • Wysokie zdolności interpersonalne

Zadania:

  • Zarządzanie i nadzór nad produkcją zapewniające terminową realizację planu produkcyjnego
  • Zarządzanie obszarem produkcji, utrzymania ruchu oraz inżynierii
  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją, ciągła poprawa ich efektywność - Lean Manufacturing
  • Efektywne zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu pracowników produkcji
  • Zapewnienie ciągłości produkcji, tworzenie i usprawnianie niezbędnych procedur pozwalających na optymalizację procesów technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji produkcyjnej i jakościowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy