Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to polski producent stalowych drzwi wejściowych, specjalizujący się w wyjątkowym wzornictwie oraz technologii pozwalającej na osiąganie najwyższych standardów jakościowych i funkcjonalnych, zaspokajając oczekiwania klientów w kraju i za granicą. W związku z rozwojem swoich struktur i działalności, do nowocześnie wyposażonego zakładu poszukujemy:

Kierownika Produkcji

Kierownik Produkcji będzie odpowiedzialny za organizację produkcji, nadzór nad jakością, optymalizacją procesów, właściwym wykorzystaniem zasobów ludzkich i materiałowych, nadzór nad gospodarką magazynową surowców i wyrobów gotowych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży, atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne narzędzia i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji i osobisty rozwój na odpowiedzialnym stanowisku.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

• Doświadczenie w zarządzaniu produkcją, w zakresie przestrzegania procedur i optymalizacji procesów

• Osobowość lidera, umiejętność kierowania zespołem

• Umiejętność obsługi komputera (Office)

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca