KIEROWNIK PRODUKCJI

Link Consulting

Słubice, lubuskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego i wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

(kod ref. KPUR-16)

Obowiązki:

  • planowanie i nadzorowanie procesu produkcyjnego na wszystkich działach produkcyjnych we współpracy z podległymi brygadzistami;
  • planowanie wykorzystania posiadanych mocy produkcyjnych i ich optymalizacja;
  • określanie priorytetów produkcyjnych i kolejności zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem ciągłości produkcji i zachowania terminów dostawy wskazanych przez klienta;
  • sporządzanie planu produkcyjnego uwzględniającego realne terminy dostaw;
  • nadzorowanie produktywności poszczególnych działów produkcyjnych, planowanie i wdrażanie działań korygujących i usprawniających;
  • monitorowanie i kontrola jakości produktywnych wyrobów;
  • zarządzanie, organizacja wdrożenia i rozwój systemu TPM.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (optymalnie inżynieria produkcji, obróbka plastyczna i mechaniczna metali, mechanika i budowa maszyn, automatyka i mechatronika);
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku lub pokrewnym;
  • umiejętność pracy na systemach ERP w zakresie planowania i rozliczania produkcji;
  • bardzo dobra znajomość przebiegu i organizacji procesów produkcyjnych w branży obróbki metalu zwłaszcza: cięcie laserowe blachy, obróbka plastyczna, mechaniczna i skrawaniem metali, spawalnictwo i zgrzewanie, obróbka rur i profili metalowych;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (w tym analizowania rysunku pod względem wykonalności i zagrożeń);
  • bardzo dobra znajomość materiałoznawstwa (zwłaszcza metalurgii i właściwości metali i ich pochodnych);
  • znajomość zagadnień z zakresu organizacji, wdrożenia i rozwoju systemu TPM w firmie produkcyjnej;
  • umiejętność obsługi i projektowania (rysowania) w AUTOCAD lub innym programie (mile widziane);
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjność, dokładność, punktualność, wysokie poczucie odpowiedzialności (organizacyjno- strukturalnej), otwartość na zmiany i rozwój.

Oferujemy:

  • ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
  • dla osób relokujących się finansowanie lokalu mieszkalnego i wsparcie w poszukiwaniu pracy dla partnerów lub małżonków;
  • pakiet szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.