Opis stanowiska pracy

Firma Wutkowski jest wiodącym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego w Polsce. Działamy na rynku od 1997 roku na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiadamy doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. W tej chwili potencjał przedsiębiorstwa to dwa nowoczesne wydziały produkcyjne, o łącznej powierzchni produkcyjnej ok 5000 m2, doświadczona kadra kierownicza i personel produkcji w liczbie ponad 100 osób. Obecnie zarząd firmy Wutkowski dąży do zwiększenia mocy produkcyjnych zakładu z ukierunkowaniem profilu produkcji na szkło hartowane. Z tych założeń wynikają ciągłe inwestycje oraz unowocześnienie parku maszynowego.
W związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem produkcji poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Śliwice (k. Tucholi)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie wydziałem produkcji w systemie 2 zmianowym.

Do obowiązków Kierownika Produkcji będzie należało:

- organizacja i kontrola procesu produkcji na wydziale (ilość, jakość, terminowość) zapewniające sprawny przebieg procesu produkcyjnego oraz terminową realizację planu produkcyjnego
- podejmowanie działań mających na celu optymalizację i doskonalenie procesów
- współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii
- wspieranie Liderów Zmianowych na Wydziale
- kontrolowanie stanów materiałów, półproduktów i narzędzi, nadzorowanie zużycia materiałów
- współpraca z Kierownikami Pozostałych Wydziałów Produkcji, celem optymalizacji procesu produkcyjnego
- sporządzanie raportów i analiz do Szefa Produkcji
- utrzymywanie dyscypliny i przestrzeganie przepisów bhp i p. poż.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, możliwości rozwoju zawodowego
- konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
- dofinansowanie do szkoleń oraz kursów

Otwarci jesteśmy na kandydatów spoza regionu.

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie techniczne
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
- umiejętność analizy i optymalizacji procesu produkcyjnego
- predyspozycje kierownicze, umiejętności z zakresu zarządzania oraz motywowania podległego zespołu
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań
- biegła znajomość obsługi komputera (Excel, Word)

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość zagadnień LEAN (5S, SMED)
- znajomość języka angielskiego
- znajomość pracy systemu ERP

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis