Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

kierownik produkcji

Nr ref.: 37757
Praca stała
Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • realizacja celów produkcyjnych i jakościowych
  • zapewnienie wydajności produkcji
  • praca nad podniesieniem efektywności i czasu pracy podległych pracowników
  • nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • organizacja procesów produkcyjnych, ich analiza i usprawnianie
  • ciągłe dążenie do optymalizacji produkcji i minimalizacji kosztów, utrzymywanie wskaźników techniczno-technologicznych na najwyższym poziomie

Oczekiwania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie jako kierownik wydziału produkcyjnego lub kierownik produkcji w branży tworzyw sztucznych (wymóg konieczny)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • biegła znajomość języka angielskiego (codzienne raportowanie w tym języku)
  • znajomość zasad zarządzania jakością
  • rozwinięte kompetencje liderskie

Oferta:
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • pakiet szkoleń
  • opiekę medyczną

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)