Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Naszym Klientem jest firma o charakterze produkcyjnym, która jest w czołówce dostawców w swoim segmencie rynku! W chwili obecnej kontynuuje rozwój swoich struktur, zarówno w Polsce jak i Europie środkowej. W związku z tym, poszukujemy doświadczonej, ambitnej osoby, osoby, która będzie potrafiła wyznaczać i koordynować procesy w strukturach globalnych. Zapraszamy do aplikacji i rozmowy!

kierownik produkcji

Nr ref.: 34354
Praca stała
Lokalizacja: Radomsko

Zakres obowiązków:

Głównym obowiązkiem Kierownika Produkcji będzie kompleksowe nadzorowanie produkcji i zapewnienie ciągłości jej funkcjonowania. A także:

  • Odpowiedzialność za realizację celów produkcyjnych (terminowość, jakość, budżet)
  • Nadzorowanie i organizacja pracy dużego zespołu produkcyjnego
  • Nadzór nad kosztami produkcji oraz poziomem optymalizacji
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo podległych osób i maszyn
  • Podejmowanie kluczowych decyzji w kontekście rozwoju przedsiębiorstwa
  • Planowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych - filozofii Lean Manufacturing
  • Rozwój zespołu
  • Udział w planowaniu operacyjnym dotyczącym nowych zakładów ( PL + EMEA )

Oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (preferowane w branży technicznej, samochodowej, wielkogabarytowej produkcji będzie mile widziane)
  • Znajomość nowoczesnych metod w zakresie zarządzania produkcją (Lean Manufacturing, Six Sigma, ISO)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i bronieniu planów finansowych
  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i ludźmi. Umiejętność kreowania wizerunku pozytywnego lidera
  • Wysoko rozwinięte zdolności menadżerskie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który jest na etapie rozwoju. Zatrudniona osoba będzie miała możliwości uczestniczenia w działaniach operacyjnych związanych z nowo uruchomionym zakładem w innej lokalizacji oraz pozostałymi obecnie wcielanymi do holdingu.

Warto wspomnieć, iż stanowisko Kierownika Produkcji daje duże możliwości rozwoju kompetencyjnego oraz możliwość awansu w międzynarodowych strukturach firmy.

Wynagrodzenie dla zatrudnionego Kandydata jest bardzo atrakcyjne, a dodatkowo przewidziane są premie za wyniki, dofinansowania do aktywności sportowych, prywatna opieka medyczna oraz różnego rodzaju ubezpieczenia.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)