Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie zespołem w firmie produkcyjnej w sektorze technicznym
  • Motywowanie zespołu do efektywnego działania
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji
  • Odpowiedzialność za zapewnienie satysfakcji Klienta
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Sprawdzanie poprawności standardów BHP na obszarze produkcji
  • Analiza osiąganych wyników
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację procesuprodukcji
  • Odpowiedzialność za jakość, koszty, bezpieczeństwo

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży mechanicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

Spółka Wood Serwis powstała w listopadzie 2014 roku.<br/><br/>Spó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości