Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek technologia żywności, farmacja, chemia oraz kierunki pokrewne;
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiający swobodą komunikacje
  • Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania;
  • Innowacyjne podejście do zadań;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Wysoka samodzielność i konsekwencja w działaniu;

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym;
  • Opracowywanie i realizowanie planów produkcyjnych oraz procedur;
  • Koordynowanie prac w podległych zespołach produkcyjnych;
  • Zapewnianie ciągłości działania produkcji przy najniższych możliwych kosztach operacyjnych;
  • Ciągłe ulepszanie procesów produkcyjnych oraz wprowadzanie niezbędnych zmian technologicznych;
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników (zarządzanie, motywowanie, ocena);
  • Zapewnienie efektywnego przepływu informacji/komunikacji;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Raportowanie do Zarządu.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności;
  • Współudział w rozwoju firmy;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej.

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Olsztyn

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z rynku farmaceutycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Proszę o przesyłanie aplikacji:
Legend HR Advisors