Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Okolice Sanoka

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Zakres Obowiązków:
• Nadzór nad procesem produkcji i terminowością realizacji zamówień
• Zapewnienie przestrzegania wymagań wydajnościowych i jakościowych
• Zarzadzanie zespołem i motywowanie pracowników
• Inicjowanie zmian oraz współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

• Wykształcenie średnie mechaniczne/ mile widziane wyższe na kierunku mechaniki i budowy maszyn
• Doświadczenie w zarzadzaniu większą grupą ludzi na produkcji
• Dobra znajomość języka angielskiego / mile wiedziana znajomość innego języka obcego
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziana znajomość norm ISO 9001, TS16469, ISO 3834

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższenia swoich kwalifikacji
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o p
• Atrakcyjne wynagrodzenie racę
• Pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.