Kierownik Produkcji

HRK S.A.

okolice Krakowa, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy o doskonałej renomie i pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: okolice Krakowa

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem produkcji
  • Utrzymanie ciągłości produkcji oraz ciągłe doskonalenie podległych procesów
  • Definiowanie skutecznych działań korygujących w odniesieniu do największych problemów w nadzorowanych obszarach produkcyjnych
  • Ciągłe doskonalenie z orientacją na poprawę wyników nadzorowanych obszarów  i całej organizacji
  • Wypracowanie nowych rozwiązań ograniczających koszty wytwarzania
  • Rekrutacja pracowników
  • Realizacja projektów działowych/firmowych
  • Realizacja celów produkcyjnych (wskaźniki KPI)
  • Monitorowanie poziomu zatrudnienia/utrzymanie mocy produkcyjnych
  • Monitorowanie aktualnego poziomu jakości wytwarzania
  • Realizacja założeń budżetowych

Oczekiwania:

  • Wyższe , wskazane  wykształcenie techniczne
  • Minimum dwa lata na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych, produkcji rolet czy okien

Nasz klient oferuje:

  • Umowa na okres próbny, następnie czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia kwartalna
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacyjnych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.