Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Nowy Modlin

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych;
  • zarządzanie oddziałem produkcyjnym;
  • kierowanie podległym zespołem;
  • utrzymanie dyscypliny i przestrzegania przepisów BHP;
  • nadzorowanie zużycie materiałów;
  • kontrola jakości oraz optymalizacja procesów produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • doświadczenie zawodowe (min. 5 lat) na analogicznym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • wiedza z zakresu wdrażania lean management;
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem produkcyjnym;
  • bardzo dobra organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • umiejętność pozytywnego motywowania pracowników;
  • umiejętność optymalizacji kosztów i procesów produkcyjnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.