Kierownik produkcji

NORDMET Sp. z o.o.

Nasielsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierownika produkcji do naszej firmy zajmującej się montażem lamp oświetleniowych z komponentów oraz produkcją wyrobów ozdobnych z metali kolorowych, np. klamki mosiężne.

Do kandydata na to stanowisko będzie należało:

- zarządzanie grupą około 14 pracowników oraz koordynowanie ich pracy,
- planowanie produkcji i niezbędnych zasobów,
- dbałość o terminowość i jakość produkcji,
- podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia sprzedaży w ciągu najbliższych 2 lat,
- wdrażanie i utrzymywanie standardów w dziale produkcji,
- raportowanie na potrzeby wewnętrzne

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j.angielskiego,
- wykształcenie wyższe , np. logistyka, zarządzanie
- min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym,
- prawo jazdy kat.B,
- min. wiek 30 lat,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki i samodzielność w działaniu,
- komunikatywność,
- szybkie, konstruktywne myślenie,
- miejsce zamieszkania w promieniu około 55km

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją wyrobów z metali, oraz handlem.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka