Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą podległego personelu
  • nadzór nad bieżącą produkcją
  • rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • opracowywanie planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
  • wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetu oraz optymalizacje kosztów produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
  • obsługa komputera (MS Office, SAP)
  • minimum trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym mile widziane
  • znajomość zasad zarządzania jakością
  • doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem pracowników
  • znajomość LEAN MANUFACTURING, SMED

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • prace w dobrej atmosferze

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Wjazdowa 3/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: SKP/07/2018/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.