Opis stanowiska pracy

• planowanie i opracowanie procesów produkcyjnych na podstawie otrzymywanych zamówień/zleceń;
• organizowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego;
• kontrola i dbanie o terminową, jakościową i ilościową realizację zamówień;
• kontrola jakości procesu produkcyjnego;
• organizacja i koordynacja pracy podległego;
• wdrażanie usprawnień oraz optymalizacja procesu produkcyjnego w celu uzyskania lepszej efektywności pracy;
• dbanie o park maszynowy w celu zapewnienia bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego;
• kontrola kosztów produkcji;
• rozliczanie oraz raportowanie wyników produkcyjnych;
• rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych oraz sytuacji kryzysowych;
• dbanie o zapewnienie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne;
• znajomość systemów zarządzania produkcją,
• umiejętność sporządzania i czytania rysunku technicznego,
• umiejętność obsługi programów typu CAD w stopniu co najmniej
umożliwiającym czytanie dokumentacji i wymiarowanie elementów,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• doświadczenie w zakresie planowania oraz realizacji planów
produkcyjnych,
• zdolności organizacyjne,
• umiejętność skutecznego kierowania zespołem
i motywowania pracowników.

Prezentacja firmy

YETI <br/> <br/>Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji materiałó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji