Idea HR Doradztwo Personalne s.c.
IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Innowacyjne nastawienie do procesów produkcyjnych i chęć ciągłego rozwoju
  • Samodzielność, zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem i doświadczenie w tym zakresie

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, organizacja oraz zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Realizacja celów produkcyjnych i organizacja produkcji
  • Odpowiedzialność za nadzór nad terminowością i jakością produkcji
  • Optymalizacja procesów w obszarze wydajności i jakości
  • Organizacja i nadzór nad pracą działu utrzymania ruchu
  • Optymalizacja wykorzystania zasobów
  • Wsparcie Zarządu przy zakupie i wdrażaniu nowych technologii produkcyjnych
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.