Kierownik Produkcji

Caffeprint.eu

Knurów, śląskie

Caffeprint.eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk, działająca na rynku ponad 25 lat, oferuje pracę na stanowisku:

Od: Caffeprint.eu
Miejsce pracy: Knurów

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie przepływem zleceń na poszczególnych procesach
  • nadzór nad jakością produkcji
  • organizacja pracy Działu Produkcji
  • planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • prowadzenie działań korygujących w celu doskonalenia procesów produkcyjnych
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników
  • kompleksowa obsługa realizacji zleceń
  • bieżące rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej

Oczekiwania:

  • predyspozycje organizacyjne i optymalizacyjne
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na jakość
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dołącz do nas i twórz z nami kolejnych 25 lat tradycji!