KIEROWNIK PRODUKCJI

RL CNC

Głuchowo k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma RLCNC zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Głuchowo/koło Poznania

Zadania:

  • organizacja pracy podległego zespołu pracowników (max do 35 osób), poprzez koordynowanie ich pracy.
  • terminowa realizacja założonego planu produkcyjnego.
  • odpowiedzialność za całość procesu produkcji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe - techniczne,
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
  • rozwiązywanie problemów związanych z produkcją,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, nastawienia na osiąganie wyników

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • wpływ i współudział w procesie zmian produkcyjnych.

Prezentacja firmy

RL CNC jest narzędziownią realizującą usługi związane z produkcją elemen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria