OTTO Work Force OTTO Work Force

Kierownik Produkcji

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dobroszyce

OTTO Work Force Europe dla swojego klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dobroszyce koło Wrocławia

Zadania na stanowisku:

- zarządzanie 15-20 osobowym zespołem,

- optymalizacja procesów i inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność,

- współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie dostosowania wyrobów do posiadanych narzędzi i dostępnych technologii,

- dbanie o właściwy poziom techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi,

- nadzór nad realizacją powierzonych zadań/projektów w oparciu o ustalony harmonogram,

- odpowiedzialność za materiał, jakość oraz wydajność zespołu,

- rozliczanie czasu pracy podległego zespołu oraz czasu pracy maszyn i raportowanie,

- ciągłe poszukiwanie rozwiązań i doskonalenie procesów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej,

- dodatkowo, odpowiedzialność za planowanie długoterminowej strategii rozwoju dla warsztatu oraz późniejszą realizację założonych celów.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

- doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,

- doświadczenia na podobnym stanowisku,

- umiejętności czytania rysunku technicznego,

- mile widziana praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

- umowa o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;

- pracę na 1 zmianę,

- pracę w międzynarodowym środowisku,

- możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,

- szkolenia w Polsce i Wielkiej Brytanii,

- 50% dofinansowanie ubezpieczenia na życie i karty Multisport

- przyjazną atmosferę pracy i owoce sezonowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.