OTTO Work Force OTTO Work Force

Kierownik produkcji

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Ciepłowody, k. Ząbkowic Śl. i Strzelina

OTTO HR Solutions poszukuje dla swojego klienta – producenta konstrukcji stalowych oraz hal przemysłowo-magazynowych, przedsiębiorstwa o bogatym zapleczu technologicznym i logistycznym, lidera w branży budownictwa przemysłowego – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nr ref.: MD/KZP/02/15

Miejsce pracy: Ciepłowody (k. Strzelina i Ząbkowic Śl.), woj. dolnośląskie

Główne obowiązki:

  • Kierowanie zakładem produkcyjnym
  • Kierowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu, ocena, motywowanie i rozwój kompetencji pracowników
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz kosztów produkcji
  • Ciągła optymalizacja wydajności i jakości produkcji przy jednoczesnym zachowaniu zasad BHP
  • Współpraca w ramach rozwoju i unowocześniania myśli technologicznej w celu poszerzania oferty spółki
  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji i przepływu informacji między poszczególnymi komórkami organizacji
  • Współpraca z zarządem spółki, przedstawicielami struktur sprzedażowych i finansowych

Oferta pracodawcy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menadżerskiego
  • Realne możliwości rozwoju (szkolenia z nowych technologii oraz rozwój kompetencji menadżerskich) oraz awansu (docelowo stanowisko dyrektora zakładu)
  • Dobre warunki pracy i wynagrodzenia
  • Samochód służbowy, telefon, komputer

  • Wykształcenie wyższe techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego oraz znajomość systemu AutoCAD
  • Kilkuletnie doświadczenie w organizacji i zarządzaniu produkcją oraz kierowaniu zespołem
  • Osiągnięcia w dziedzinie optymalizacji procesów produkcyjnych i w zarządzaniu zmianą
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, budownictwa przemysłowego oraz uprawnienia budowlane i/lub konstrukcyjne będą dodatkowymi atutami
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.