Kierownik produkcji

Dobplast

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- kierowanie podległym zespołem pracowników
- rozliczanie pracowników z wykonywanych zadań
- zapewnienie efektywnego przepływu informacji z przełożonymi
- raportowanie
- planowanie procesów produkcyjnych
- opracowywanie nowych procesów produkcyjnych
- kontrola jakości produkcji
- dbanie o terminową realizację zamówień
- wprowadzenie działań korygujących w przypadku opóźnien w realizacji zamówień
- rozwiązywanie problemów produkcyjnych
- ciągłe wdrażanie usprawnień oraz optymalizacja procesu produkcyjnego
- dbanie o park maszynowy
- rozliczanie oraz raportowanie wyników produkcyjnych
- analiza przyczyn błędów i zapobieganie im w przyszłości

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne lub z grupy zarządzania
- umiejętność skutecznego kierowania zespołem
- umiejętność planowania
- poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Prezentacja firmy

Firma DOBPLAST Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wyrobów oświetlen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria