Kierownik Produkcji

Regalux

89-600 Chojnice, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Regalux od 20 lat zajmuje się profesjonalnym planowaniem przestrzeni magazynowej oraz integracją automatyki magazynowej. Na podstawie wieloletnich doświadczeń jako integrator podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji i obecnie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na obróbkę metali w pełnym zakresie. Od kilku lat korzystamy również i rozwijamy jedno z najnowocześniejszych narzędzi używanych w branży automatyki magazynowej - Emulate 3D.

Aktualnie w zawiązku z rozwojem działu produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Produkcji

Opis stanowiska:

- planowanie toku realizacji zadań produkcyjnych,
- nadzór nad pracownikami produkcyjnymi,
- opracowanie i pomiar kluczowych wskaźników procesu produkcji,
- nawiązywanie i nadzorowanie współpracy z podwykonawcami,
- zarządzanie magazynem materiałów produkcyjnych,
- nadzór nad przepływem materiałów i produktów w procesie produkcji,
- nadzorowanie przepływu dokumentacji od technologów na stanowiska produkcyjne,
- uczestnictwo w nadzorowaniu i usprawnianiu procedur produkcyjnych zgodnych z ISO 9001,
- nadzór nad stanem i sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- opracowywanie strategii rozwoju działu produkcji,
- zamówienia materiałów produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (zarządzanie, inżynieria produkcji lub pokrewne),
- min. 3 lata doświadczenia w pracy na takim stanowisku w branży produkcyjnej,
- znajomość programów do zarządzania produkcją,
- umiejętność współpracy i zarządzania zespołem ludzi,
- znajomość normy ISO 9001:2015,
- prawo jazdy kat.B,
- bardzo dobra znajomość MS OFFICE

Oferujemy:

- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- udział w innowacyjnych projektach branżowych,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
- dla osoby spoza powiatu Chojnickiego oferujemy komfortowo wyposażone mieszkanie,

Prezentacja firmy

Firma Regalux od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji