Kierownik produkcji

SYBIU

Łańcut, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisko kierownik produkcji.

Wymagania:

- Zarządzanie zespołem produkcyjnym, planowanie pracy podległego zespołu,

- Planowanie, organizowanie i realizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, zgodnie z ustalanymi standardami technicznymi i technologicznymi,

- Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji, skuteczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi,

- Optymalizacja i doskonalenie procesów produkcyjnych,

- Ścisła współpraca z działami konstrukcji, administracji, logistyki i obsługi handlowej,

Wymagania

- Umiejętność motywowania pracowników,

Prezentacja firmy

Firma Sybiu zajmuje się kompleksowym wyposażaniem wnętrz hoteli, mieszka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji