Opis stanowiska pracy

Nadzór codziennej działalności i płynności zakładu produkcyjnego.
Planowanie i harmonogramowanie i sterowanie procesami produkcyjnymi
nadzór procesów produkcyjnych i pracowników.
Kontrola nad działaniem linii produkcyjnej i płynnością pracy przy minimalnych przestojach.
Kontrola nad produktami i ich wytwarzaniem zgodnie z określonymi standardami jakości i przepisami bezpieczeństw.

Zakres obowiązków:

- Planowanie produkcji
- Kontrola produkcji
- Kontrola jakości
- Metody analizy danych
- Kontrola zapasów
- Efektywny plan zakładu produkcyjnego
- Metody pomiaru pracy

Wymagania

- Umiejętności techniczne i umiejętności zarządzania projektami
- Organizacja i wydajność podczas pracy
- Umiejętności przywódcze i interpersonalne
- Umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole
- Zdolność do działania i zdecydowanego rozwiązywania problemów
- Dbałość o szczegóły w celu zapewnienia wysokiego poziomu jakości
- Umiejętność pracy pod presją i wielozadaniowości
- Adaptacja do częstych zmian
- Umiejętności przywódcze i zdolność motywowania innych do pracy nad ciągłym doskonaleniem.
- Podejście do pracy zorientowane na wyniki
- Chęć ciągłego doskonalenia
- Umiejętność pracy w sposób analityczny, logiczny i systematyczny
- Znajomość języków obcych, które są powszechnie używane

– Wykształcenie wyższe ( Inżynieria produkcji, Inżynieria Mechaniczna, Inżynieria procesowa, lub pokrewne)
– Ukończone szkolenia z zakresu planowania produkcji, zarządzania produkcją, optymalizacji procesów produkcyjnych.
– Doświadczenia na podobnym stanowisku, minimum 2 lata

Prezentacja firmy

ITZU Polska jest częścią Grupy ITZU Jobs NV z siedzibą w Belgii. Od lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji