Kierownik produkcji (Środa Wielkopolska)

SILVERHAND

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze produkcji i dystrybucji artykułów budowlanych. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.
W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Podstawowy zakres obowiązków:

  • terminowa realizacja zadań, zapewnienie ciągłości produkcji
  • zarządzanie kosztami produkcji
  • optymalizacja działań, wdrażanie nowych praktyk i rozwiązań
  • monitorowanie bieżących procesów,
  • nadzorowanie i monitorowanie efektywności pracy zespołu
  • ustalanie harmonogramów podległych pracowników
  • wykorzystywanie metod zarządzania produkcją tworzyw sztucznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne – inżynier produkcji)
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość organizacji procesów produkcyjnych
  • zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • znajomość pakietu MS Office – mile widziana znajomość systemu SAP
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży wykończenia wnętrz, przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także wynagrodzenie atrakcyjne rynkowo
  • samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy