Kierownik produkcji spożywczej

DAWTONA Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kierownik Produkcji Spożywczej
Zarządzanie produkcją z wielozmianowym systemem pracy
Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu (zmianą) (m.in. czynna praca bezpośrednio przy produkcji, przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad wykonaniem obowiązków, ocena i motywowanie podległych pracowników, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP)
Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad GMP i GHP
Raportowanie do Dyrektora Produkcji
Praca w Lesznie Mazowieckim, Błoniu lub Milejowie

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne lub w technologii żywienia
Minimum 3 lata doświadczenia w sektorze produkcji żywności (wskazane przetwórstwo owoców i warzyw)
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy produkcji spożywczej
Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i motywowaniu zespołu
Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
Znajomość języka angielskiego
Gotowość do relokacji
Gotowość do Pracy w Błoniu

Prezentacja firmy

Misja<br/>Działamy i rozwijamy się przekonani, że nasze produkty są nie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji