Kierownik Produkcji obróbki mechanicznej

P.P.H.U. Roch Sp. z o.o.

42-605 Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

zarządzanie wydziałem produkcyjnym (obróbka skrawaniem) i pracą zespołu 35 pracowników;
ustalanie harmonogramu produkcji, zarządzanie priorytetami produkcyjnymi;
minimalizacja kosztów produkcji, efektywne wykorzystywanie zasobów ludzkich, wyposażenia, materiałów i kapitału;
planowanie zadań wydziału na bazie planu zamówień;
nadzór technologiczny przygotowania produkcji;
inicjowanie oraz wprowadzanie udoskonaleń;
nadzór nad terminowością oraz jakością zrealizowanych zleceń;
raportowanie wyników wydziału na spotkaniach w obrębie działu i zakładu;
kształtowanie odpowiednich postaw w zakresie bezpieczeństwa, jakości i higieny pracy;
inicjowanie działań mających na celu podniesienie świadomości aspektu jakościowej produkcji w podległym zespole pracowników.

Wymagania

udokumentowane doświadczenia zawodowe na stanowisku mistrza lub lidera produkcji;
znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem;
znajomość obsługi maszyn CNC – będzie dodatkowym atutem;
znajomość rysunku technicznego oraz obsługa sprzętu kontrolno pomiarowego – wymóg konieczny;
wysoko rozwinięte kompetencje liderskie;
umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu;
umiejętności analityczne.

Prezentacja firmy

Firma Roch posiada nowoczesny park obrabiarek CNC: obrabiarka do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji