Kierownik produkcji multimedialnych / Multimedia Production Manager

New Amsterdam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zarządzasz, produkujesz, kierujesz? Masz dość nudnych projektów? Chcesz tworzyć naprawdę wielkie rzeczy: gry, aplikacje mobilne i edukacyjne do największych ekspozycji w kraju? Dołącz do naszego zespołu. Szukamy kierownika produkcji multimedialnych (Multimedia Production Manager).

Nasza firma zajmuje się tworzeniem innowacyjnych ekspozycji dla czołowych polskich muzeów. Stworzyliśmy Podziemia Rynku w Krakowie, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia we Wrocławiu i kilkanaście innych wystaw. Teraz pracujemy nad Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Sterowanie łazikiem marsjańskim? Interaktywne aplikacje nie tylko na ekranie komputera – to dla nas żaden problem!

Jeżeli spełniasz poniższe wymagania – ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie. Wyślij nam swoje CV. Miejsce pracy w Krakowie w grupie 40 kreatywnych osób. Stwórzmy razem coś wielkiego!

Opis stanowiska w skrócie:

  • Prowadzenie produkcji zaawansowanych prezentacji, aplikacji mobilnych i gier na potrzeby projektów ekspozycyjnych i multimedialnych,
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań podległego zespołu składającego się z programistów i grafików,
  • Definiowanie elementów do wykonania na podstawie wytycznych,
  • Opracowanie harmonogramu pracy, raportowanie czasu pracy,
  • Wyszukiwanie i kontrola podwykonawców,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Współpraca z dyrektorem technicznym, dyrektorem kreatywnym i kierownikami projektów.
  • Kontakt z klientem.

Oferujemy:

  • ciekawe i znaczące projekty,
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole,
  • umowę o pracę,
  • pakiety socjalne,
  • premię projektowe.

Wymagania

  • Doświadczenie w produkcji gier komputerowych lub multimedialnych aplikacji edukacyjnych lub szeroko pojętych systemów IT,
  • Znajomość specyfiki tworzenia grafiki,
  • Mile widziana znajomość zagadnień UX/UI,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Samodyscyplina i silna motywacja,
  • 3 lata doświadczenia
  • Mile widziane certyfikaty i kursy z dziedziny zarządzania projektami.

Prezentacja firmy

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje mu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management